Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel rosszabb a nokia 5530...

Mivel rosszabb a nokia 5530 xpressmusic mint a nokia 5800?

Figyelt kérdés

hozzáértő emberek segítségét kérném ja és szeretném még tudni hogy a nokia 5530-ban lehet-e azt csinálni hogy kézzel írunk bele és kiadja normális betüben. nem tudom hogy hívják az ilyen funkciót

előre is köszönöm


2009. nov. 30. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az 5530 tulajdonképpen az 5800 kistestvére,kisebb is,és kevesebb is kicsivel a tudása.
2009. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5800 5530

kártya 8GB 4GB

belső mem. 81MB 100MB

3G/HSDPA van nincs

első kamera van nincs

(pl Skypehoz jól jön :))

WALN/Wifi van van

GPS van nincs

Kinetikus menü nincs van

kamera CarlZeiss+dupla led sima+led

kijelző 3,2" 2,9"

itt össze tudod hasonlítani a telefonokat:

[link]


Ja és az 5800 úgy szól a saját hangszóróján mint egy álom. Az 5530 ezügyben semmi extrát nem tud felmutatni.


ezenkívül Nokiaprogramok.hu fórumán sok hasznos infót találhatsz.

2009. dec. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, látom összecsúszott a szöveg, de szeritem kivehető. bocsi érte.

ez viszont lemaradt:


Mindkettő támogatja a kézírás felismerést (igen, ez a hivatalos megnevezése), de mindkettő nagyon pocsék benne. Ez csak az Ázsiai népeknek jó, az európai karaktereket nagyon bénát ismeri fel. Persze ez nem csak a Nokia hibája. Az összes konkurens is ilyen.


Ez még érdekelhet, összehasonlító készülékteszt:

[link]

2009. dec. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az utolsó válaszoló állítását megcáfolnám, mert még az én pocsék kézírásomat is simán felismeri az 5530-asom. Kezdettől fogva meg voltam elégedve ezzel a hasznos opcióval. Egyszerre több betűt is be lehet írni vele, azt is felismeri.

Mikor megvettem a telót sokat teszteltem, szerintem ez az egyik legjobb funkció benne. :)

2010. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!