Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony z1 compact. Tényleg...

Sony z1 compact. Tényleg legjobb telefon eddig? Most jött ki, de mindenki dicséri.

Figyelt kérdés

Állítólag 500 euró lesz.

Februártól kapható.

Sokan írták hogy álom telefon, legjobb, eddigi legjobb a piacon. Muszáj megvennem!


Tényleg jó?



2014. jan. 8. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel még senki sem tudja, hogy milyen a valóságban, emiatt nem lehet az utolsó kérdésedre válaszolni. Egy következtetést viszont le lehet belőle vonni (remélem gyártók meg is teszik): a felhasználók nem mindegyike akar csúcskategóriás telefonjához óriási kijelzőt. Remélem bejön a Sony-nak, és pár év múlva, mikor telefonvásárlás előtt állok, bőven tudok majd válogatni az egy kézzel is kényelmesen kezelhető, és gyors modellek közül.
2014. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4,3" col, hd felbontás, csúcshardver.

Ezért mondják rá hogy jó, mert eddig 5col körül vannak a hasonló teljesítményű telefonok

2014. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy android kedvelő, de végre normális méretben, normális kijelzővel csináltak egy csúcs készüléket! Az első androidos telefon, ami tetszik.
2014. jan. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De hát az xperia s is 4,3 és hd! Azzal mi a helyzet? Hogy 2 éves?
2014. jan. 8. 23:04
 5/6 anonim ***** válasza:

"Azzal mi a helyzet? Hogy 2 éves?"

Olvasd el amit írtam mégegyszer, hátha megérted másodszorra.

2014. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, hogy nem elég jó a teljesítmény.
2014. jan. 8. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!