Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericcson xperia arc s...

Sony Ericcson xperia arc s telefonról mi a véleményetek, játékok mennek rajta?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtős. Ma már gyenge, elavult, emellett gyári hiba a sz*r minősége. A szoftver is vagy öreg, vagy öreg és hulladék.
2014. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011-ben volt Arc-om, amikor kijött, már akkor sem volt valami tökéletes, azóta meg végképp kiöregedett.
2014. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A szoftver is vagy öreg, vagy öreg és hulladék."

a-a.

2014. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

theskunker:


De-de. Vagy az öreg 2.3.4, vagy a 4.0. Utóbbi viszont borzasztó. Saját szememel láttam.

2014. jan. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Saját szememmel láttam"

User error. Valóban érdekes, de nekem meg volt, és lám, nem produkált ilyet, lehet csak használni kéne megtanulni?

A másik: 2.3, oké, öreg, de milyen funkció hiányzik belőle?

Az ics-t elfogadom, hogy röcög, de a 2.3 egyik 2011es sony modellen sem szaggat. (ugye ezek testvérek, ugyanaz a hardver: ray, live with walkman, neo, play, arc)

2014. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!