Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelt már valaki "azolcsosag...

Rendelt már valaki "azolcsosag.hu" nevű oldalról?

Figyelt kérdés
Elküldtem szervízbe a telómat mert az átvételtől 3 napra csináltam egy gyári visszaállítást, és utána lefagyott folyton és csak egyfolytában újra indult magától! De már több mint fél éve nem jött meg a teló! Érdeklődtem és jó helyre küldtem mert haverom is oda küldte ahova én de neki 2 hét mulva vissza küldték! Nekem a mai napig nem jött meg! Azt mondták szoftverre vár. Létezhet hogy átverés... ?
2014. jan. 8. 23:17
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok! Ha valaki járt már ezen az oldalon hasonlóan mint én az írjon ide! Fontos!
2014. jan. 8. 23:20
 2/5 anonim ***** válasza:

" Azt mondták szoftverre vár."

Csak hitegetnek, újraflashelés pár perc, külön nem írnak készülékekre szoftvert. Oldalra felnézve, nem túl bizalomgerjesztő.

2014. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a véleményem! Ez volt az első és utolsó hogy ilyen helyről rendelek bármit is..!
2014. jan. 8. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy átvertek és most mossák a kezeiket...
2014. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Érdekeesség válasza:

Ne vásárolj tőlük!

Adócsalók!

Nem adnak számlát!

Az igértel ellentétben nincs termék support!

Ezek után 100% hogy az igért garancia sincs.

Vedd emg direktben a kínaitól, olcsóbb, és ugyan ott vagy.


ÁTVERÉS! VIGYÁZZATOK!

2015. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!