Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Andoidos telóm melyik...

Az Andoidos telóm melyik verzióra fogja frissíteni magát?

Figyelt kérdés
sony xperia m. kiírta hogy frissítés elérhető, holnap tudom is frissíteni viszont addig nem tudom kivárni a választ hogy a jelenlegi 4.1 es Jelly Bean verzió a nemrég megjelent KitKat re fog frissülni? jó lenne! :-) ha nem, akkor hogy lehetne azt a verziót felrakni?
2014. jan. 9. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
nem valószínű a kitkat, legjobb esetben is 4.3 JB marad, de lehet csak valami biztonsági frissítés
2014. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Xperia m-re tudtom szerint csak 4.2.2. a max, ha frissíted, arra fog frissülni.

A frissítés nem úgy működik, hogy te most kitkatre szeretnéd.

2014. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azt hittem automatice a legmagasabbra frissül. Sonyra nem elérhető a kitkat? hányás a verzioszama?
2014. jan. 9. 16:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, automatikusan az elérhető legmagasabbra frissít, ezt jól tudtad.
2014. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, a legmagasabbra frissül, de Xperia M-re a legmagasabb az még mindig csak 4.1.

A frissítés ami elérhető rá az ugyanúgy Android 4.1 marad, csak bugfix kb az egész, meg minimális változások vannak.

4.4 esélytelen Xperia M-re, vagy ha lesz is, akkor minimum fél év.

2014. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hogyhogy fél év?
2014. jan. 9. 21:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Mit nem értessz?

Az m nem egy csúcskészülék, amin demozni kéne a funckiókat, meg az újabb rendszereket.

2014. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát csak azt hogy mi tart fél évig abban. azért kérdeztem hogy meg fog e történni rá a frissítés. de nem igazán értem ezt a demózás dolgot... erre sor kerül e valamikor
2014. jan. 10. 10:30
 9/10 anonim ***** válasza:
nem valoszinu hogy lesz kitkat m-re
2014. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8


Nagyon bonyolult folyamat egy frissítést kidobni egy telefonra, nem írnám le, hogy mi tart ennyi ideig.


Nexus készülékekre első nap kijön, de azok a Google referenciakészülékei, így megérthető, aztán Google Edition-ös telefonokra (HTC One, SGS4, Xperia Z Ultra, asszem ennyi) pár hét késéssel megkapják a frissítéseket, és a legtöbb gyártó a csúcskészülékére kb most január-februárba fogja kiadni a 4.4-et, tehát 3-4 hónappal megjelenés után.


Xperia M közel sem csúcskategóriás készüléke a Sony-nak, csak középkategória közepe kb, így nem ő szerepel a prioritás élén. Sőt, az is lehet, hogy sosem fogja megkapni, Nexus-okon kívül ezt sosem lehet biztosra tudni.


És 4.1 után rögtön 4.4-et kapni szép is lenne.

2014. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!