Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok szoftvert frissit...

Hogyan tudok szoftvert frissiteni x10 mini pron?

Figyelt kérdés
Mostanaban gyakran kikapcsol indokolatlanul, illetve pl rateszek 15 zenet es lecsatlakoztatom a telefont a geprol akkor hibas sd-t ir ki, aztan ellenorzi (egyet mar tonkretett ezt most nem reg vettem) es aztan beolvassa, de mondjuk csak 6 szam van rajta. Hiaba rateszem megint a tobbit akkor sem jelzi. Illetve ha sikerul is, akkor is azt csinalja, hogy elinditok egy szamot es bejatsz mas zeneket is.. virus nem lehet. Megprobalnek szoftvert frissiteni. Eredeti tartozekai csak a doboz, az utmutatoja, tolto es hozza az usb kabel, semmi cd-m nincs hozza..

2014. jan. 9. 18:32
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
Előbb próbálj meg recoveryből csinálni egy factory resetet. Lehet hogy az is megoldja.
2014. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na ez most igy tul sokat nem mondott. :( Nem csinaltam meg ilyesmit az az igazsag. Mindig inkabb szakemberre biztam, de most idom se volt igazan bevinni.
2014. jan. 11. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!