Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vnnétek kb 40...

SIstvan77 kérdése:

Milyen telefont vnnétek kb 40 000 forintig?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, ami megbízható, legyen benne GPS, Wifi, meg vaku,androidosat szeretnék, legalább 4"-os kijelzővel.

2014. jan. 9. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Sony Xperia L
2014. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én HTC Evo 3D-t vettem. Nem egy Xperia L, dehát...fúú. Jó kis ketyere : D Dupla LED villanó, 4.3 col. A sense eszméletlen, annyi finom kis apróság van benne, amitől nagyon élvezetes lesz. Hardver is jó (Xperia L nyilván jobb), most tolom az Asphalt 8-at (laggmentes). Az akksi nem az igazi (lehet, azért, mert egész nap ezt bsztatom).
2014. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én android párti vagyok, ahogy látom teis.De egy Lumia kicsit okosabb pár androidosnál. PL az 520. 35 ezer forint újan, ingyenes navi,maps.HD videófelvevő,gyors,erős szép kép, 4". Vaku nélkül is szebb képet készít mint egy vakus telefon.
2014. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!