Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működik a mobilnet?

Nem működik a mobilnet?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy Sony Xperia M telefont.

T-mobilos,dominó surf csomagban.Eszerint jár 150 mega net.A pénzt le is vonta,de ha bekapcsolom a netet akkor nem működik.A beallitasok megegyeznek a t-MOBILE oldalán találhatóval.



2014. jan. 9. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit kapcsolsz be? A böngészőt?
2014. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi van a T-Mobile oldalán, nálam ezekkel a beállításokkal mindig működik a net:

Név: Mindegy

Hozzáférési pont neve: internet

Mást nem kell beállítani csak az adatforgalmat engedélyezni.

2014. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az adatforgalmat kapcsolzam be.Amúgy most merülte.Ugye most 12 óráig tölteni kell,de ha most töltés közben bekapcsolom és úgy tölt tovább akkor sérül az aksi?
2014. jan. 9. 22:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Dehogy kell tölteni, emberek felejtsétek már el! 1000x leírtuk itt is, nem kell! Úgy töltöd ahogy akarod, a teljes lemerüléstől óvni kell, egyébként teljesen mindegy meddig, bekapcsolva vagy kikapcsolva töltöd. Nincs már a formázás meg ilyen hülyéségek nagyon régóta.
2014. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kell a fenének tölteni 12 órát.legközelebb pedig ne hagyd lemerülni. Töltőre bármikor felteszed, bármikor leveszed. ha feltöltődött úgyis kiírja és a töltést lekapcsolja.
2014. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Átírtam,de így sem jó :/
2014. jan. 9. 23:33
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem működik.

Ötlet?

2014. jan. 10. 00:13
 8/12 anonim ***** válasza:

Állítólag aktiválni kell mellé a GoNapinet díjcsomagot, különben nem megy.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2014. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És az plusz pénz?
2014. jan. 10. 00:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod a kérdést amit linkeltem, láthatod, hogy valakinek vonta le érte a pénzt, valakinek meg működött ahogy kell. Ki kell próbálni nálad hogyan működik, max 195 Ft-ba kerül. Ha meg jó, akkor semmibe sem. (Ha nem jó akkor napi 195Ft/10MB nem a legjobb ár.)
2014. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!