Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sim kártyából lehet levágni?

Sim kártyából lehet levágni?

Figyelt kérdés
végre megkaptam azt a telefont amit annyira szerettem volna és nem is volt olcsó de majdnem 2x akkora sim kárytám van mint ami kell bele
2014. jan. 10. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lenne helyes, de lehet
2014. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
körbe vágod aztán kész nekem tesóm s4-be van így semmi baja nem lett tőle mondjuk ő az én microsim-em alapján vágta körbe de szerintem nem nagy tudomány
2014. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szolgáltatóknál van olyan szerkezet, amivel biztonságosan le tudják vágni. Abból a szempontból nem érdemes házilag, mert ha véletlen elcseszed, akkor 5000-6000 Ft lesz az új kártya. Ezért nem kockáztattam és inkább a szolgáltatóval levágattam.
2014. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!