Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen okos telefont...

Ti milyen okos telefont választanátok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdem, hogy ha bármennyi pénzetek lenne milyen okos telefont vennétek? Mivel annyi fajta van és én sem tudok dűlőre jutni. Tehát egy olyan telefont aminek a processzora a legjobb, a kamerája az egyik legjobb, mint videózásra és fényképezésre egyaránt. A kijelzője egyszerűen pompás. Amiket eddig megnéztem és más is választott az a HTC ONE(ebből is annyi van ONE xy, ONE yx..stb.), Nexus 5, Sony Xperia Z1 és még sok más telefon mint pl.: a Nokia és az Lg telefonjai. Azért is kérdezem ezt, mert kíváncsi vagyok a ti véleményeitekről, hogy nektek melyik jön be és miért. Segítenétek azzal, ha elmondanátok, mert annyi van.. :D. A válaszokat előre is kösz!

2014. jan. 10. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:

jelenleg egyiket sem, szerdán vettem egy xperia SP-t és tökéletesen gyors,minden játékot gyorsan visz,hd videókat simán lejátssza, bár az aksi gyengus a teló képességeihez, így hamar le tud merülni.

Azt kell, hogy mondjam, ha nem 65ezrem lett volna, hanem 165ezrem akkor egész biztos a Z1-et vettem volna, szeretem a Sony termékeit, és javarészük (pláne felső-közép kategória) megbízható, szép a kinézete,vízálló,és erős a hardvere is

2014. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak sajnos a Z1 hamar lemerül, és még az aksiját sem lehet jobbra váltani, mert nem levehető a hátlap :D.
2014. jan. 10. 23:15
 3/9 anonim ***** válasza:
mindegyik hamar lemerül, pláne ha teszel róla
2014. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SylwerStone ***** válasza:
Én Lumia 1020-at vennék és fogok is, pár hónapon belül :)
2014. jan. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló:

Jól látom, hogy a Lumia-nak 41MPx-es kamerája van? :D Am ha ez igaz akkor ennek a processzora nem az eddigi legjobb, de szerintem ez is megfelel, sőt egy ilyen telefonba ez kiváló. De a kijelzője is szuper! :)

2014. jan. 11. 11:05
 6/9 anonim ***** válasza:

De mi az, hogy legjobb processzor?

Egyáltalán értesz hozzá? Vagy te mi alapján ítéled meg, hogy melyik a legjobb?? Szerintem neked úgy általában fogalmad sincs erről az iparágról.


Olyan telefon meg nincs amilyet leírtál, mert mire megveszed lesz egy másik ami valamiben jobb.


Egyáltalán milyen választ vársz? Leírják, hogy Lumia 1020, mert neki az tetszik nagy kijelzővel, jó kamerával, erre jössz, hogy nem jó a processzora. Ebből egyértelmű, hogy nem értesz hozzá.

Egy telefon teljesítményét nem az határozza meg, hogy milyen a processzora. Az is, de ez úgy magában édes kevés.


Egy okostelefon értékét főleg a rá írt appok adják. Amiben a droid egyelőre jóval előrébb jár, mint a wp. A wp még mindig nagyon le van maradva.

Hiába van egy csúcstelefonod ha játszani akarsz és nincsenek hozzá játékok. Mert a wp-nél ez a helyzet.

Stabil jó készülékek a Lumia-k, de szoftveres téren nagyon elmarad a platform.


Leírod a One-t, a One-nak nagyon gyenge a kamerája, az összes tesztben szidják. Nagyon szép és jó készülék ezt leszámítva.

2014. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A processzort nem úgy értem, hogy most hozzá képest jó vagy nem jó. Most arra gondolok, hogy melyik volt pl. 2013 legjobb telefonja. Melyiknek volt a legjobb processzora meg kamerája stb. Igen, lehet hogy a Lumiánál egy kicsit hülyén fogalmaztam, mert a lehet, hogy nem egy Xperia Z1-hez hasonló processzora van, de persze nem is a legrosszabb. Igazándiból én persze csak kíváncsiságból kérdeztem, hogy melyik a legjobb telefon. De mindegy végül is azért kösz neked is ezt a hosszú kommentett, hisz ebből is tanultam. :)
2014. jan. 11. 11:44
 8/9 SylwerStone ***** válasza:
Nincs olyan, hogy legjobb telefon, ez szubjektív. Nekem legjobban a Lumia 1020 jött be. Az 1520 nekem már túl nagy telefonnak. Értelemszerűen nem játszani veszem a Lumiát, arra van gépem és tabom (ha nagyon androidon szertnék játszani, ami nem valószínű :D). Minden fontosabb app meg van rá, ami droidra. A processzorról pedig annyit, hogy lehet, hogy csak 2 mag, de gyorsaságban alázza a legtöbb , hanem mind 4 magos droidot. A WP8-nak egyszerűen nincs szüksége négy magra, ha feltéten ragaszkodsz hozzá, akkor ott a Lumia 1520
2014. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én Samsung Galaxy S4-et, tudom, hogy ezt a koreai márkát sokan szidják, de nekem tetszik :-) Esetleg iPhone 4S.
2014. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!