Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefontöltés autóban akkuról...

GabCingó kérdése:

Telefontöltés autóban akkuról lehetséges-e? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Adott egy iPhone 5S amihez ugyan van smartdock-om, de elég idegesítő hogy az összes kábel ott lóg az "arcomba". Meglehet oldani valahogy hogy az akksiról töltsem a telót, ezzel eldugva a kábelt szem elől? Van egy 3m-es kábelem is ezt akarom valahogy rákötni az akksira, kérdés hogy hogy? Ha lehet részletesebben osszátok meg velem a tudásotokat! Köszönöm előre is!
2014. jan. 10. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

szivargyújtó töltő és egy rövid vezeték,


vagy még ha olyan a fejegységed akkor hátsó usb-re raksz usb hosszabbítót azt levezeted a kesztyű tartóba és akkor ott is tudod tölteni.

2014. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Veszel egy autós usb szivargyújtós töltőt és megvan a csodaeszköz ami 12v-ból 5öt csinál. A különféle védelmeket viszont nem tudom, biztosítékot is kellene bele raknod.
2014. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké, jogos, én nem voltam elég konkrét! a smartdock-om (amít írtam) működik a szivartgyújtóról! nem akarok több szivargyújtós megoldást használni, mert irritálnak a kábelek. csak és kizárólag az érdekel, hogy az akksiról betudom-e vezetni valahogy a töltőkábelem a csomagottérbe? pontosabban: a kábelemet rátudom kötni az akksira úgy hogy töltsön is vagy ez felejtős?
2014. jan. 10. 19:36
 5/9 dirtboy ***** válasza:
az aksi 12 voltos,gyújtást ráadod elérni a 14et is,arra akarod rátenni a telót egy sima vezették el?
2014. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:
ja bocs rosszul írtam,ár indítasz nem csak a gyújtás adod rá
2014. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem fontos az hogy sima vezeték legyen, az a lényeg hogy onnan vezessem be a kábelt oda ahova én akarom! engem csak az érdekel hogy az akksira közvetlen milyen megoldásokkal lehet rákötni egy törltő kábelt? ennyi!
2014. jan. 10. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:

írtam a 3as válaszban, kelleni fog egy töltő amit beáldozol, az csinál neked 5V-ot.

Azt is megsúgom, hogy az iPhone csak úgy nem kezd el tölteni 5V feszültségtől, van egy két trükkje, ezért a legegyszerűbb ha beáldozol egy olcsóbb töltőt.

2014. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél napelemes töltöt :)
2014. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!