Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet olcsón Iphone 4s-t...

Hol lehet olcsón Iphone 4s-t venni?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar hogy már "lejárt" de én ilyet szeretnék 16 gigásat és fekete színűt! Hol lehet olcsón ( nem használtat) ilyet beszerezni?

2014. jan. 11. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:

sehol. 2 okból.

1. amúgy sem olcsó

2. újonnan már csak 8 gigásat gyártanak, így ha esetleg egy újat be akarsz szerezni, valami gsm-esnél kell keresgélned, ők szintén aranyáron adják.

ha nincs rá 75ezred minimum, akkor felejtsd el, de az újat végképp.

2014. jan. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt: [link] vagy ebay-en nézelődj, de sztem 100 fölött lesz mindenhol egy új. Apple cuccoknak nem nagyon megy le az ára...csak ha kijön a következő széria max.
2014. jan. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 4s még mindig jó árban van, kb. egyárban az I5c-vel. Miért? Mert ez volt az utolsó telefon, amit Steve Jobs keze alatt jött ki.
2014. jan. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most már levitték hálistennek száz alá. Az előállítása fele annyiba nem kerül, amúgy csak ez a vicces az egészben. Múltkor kiröhögtek vele,hogy minek egy vaknak Iphone? Azért mert ez kezelhető a legkényelmesebben a látássérültnek. Rendszerszínten tartalmazza a Voiceovert, amit a Nagy T-nél mondjuk azt se tudták mi az, így ott nem is engedték kipróbálni. Hamarosan nekem is lesz végre valahára.
2014. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!