Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebay-ről rendeltem egy tablete...

Zserko3 kérdése:

Ebay-ről rendeltem egy tabletet. Minden okés rajta, a net is működik, de a play-árúházból nem tudom letölteni az alkalmazásokat. Rámegyek, hogy telepítés, és ezt írja ki: hiba történt az információk szerverrel való lekérése során mi a gond?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 13:09
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Töltsd le a Play Store apk-ját és telepítsd fel azzal.
2014. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de semmit sem tudok letölteni, ha bármit is le akarok tölteni, azt írja ki, hogy "hiba történt az információk szerverről való lekérdezése során"
2014. jan. 11. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Android fórumról másolva:

"1. Belépsz a beállítások menübe

2. Alkalmazások

3. Összes alkalmazás

4. Kiválasztod a Google Play Store-t (rá böksz)

5. Kényszerített leállítás

6. Majd adatok törlése

7. Vissza lépsz az alkalmazásokhoz

8. Google Szolgáltatások keretrendszer (Google Services Framework) (rá böksz)

9. Kényszerített leállítás

10. Majd adatok törlése

11. Újraindítás"

2014. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült! Nagyon szépen köszönöm! Ez most hasznos segítség volt. :)
2014. jan. 11. 16:53
 5/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Külső alkalmazásokat is lehet telepíteni SD kártyáról, az is megoldotta volna a problémát ha SD kártyáról telepíted a Play Storet. De a 2. válaszoló megoldása valóban egyszerűbb :)
2014. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!