Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon be vagyok sz*rva, mi ez?!

Nagyon be vagyok sz*rva, mi ez?!

Figyelt kérdés
Telefonrol megnyitottam egy oldalt, ahol chateltem. Egy privat uzenetben irt valaki, es belinkelte a facebook profilomat.. annyit irt, hogy "latlak am". Es azota nem irt semmit. Ki a fene o, honnan tudja a profilomat ?? Kerlek segitsetek mert ez nagyon durva.. :(

2014. jan. 11. 14:54
 1/9 anonim válasza:
ne siess. Magyarázd el pontosan, és segítek
2014. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdekes...
2014. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ennyi, amit leirtam. Ennyi a lenyeg. Amugy lehet hogy rossz a kategoria de most ez nem erdekel
2014. jan. 11. 15:03
 4/9 anonim válasza:
csak simán ismer...
2014. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen oldalon chateltél?

Egyébként valószínű, hogy csak valami ismerősöd álnéven, aki ismer téged, tudja rólad, hogy könnyen meglehet szivatni, és most ezt élvezi.

2014. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Feltörte a telefonod és most lát rajta keresztül!Kapcsold ki vagy ragaszd le a objektívet!
2014. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj be az Anyakönyvi hivatalba, változtasd meg a neved és egy plasztikai sebésszel csináltass új arcot is!

De lehet, hogy még akkor is látni fog...

Talán még a fokhagymafüzér is segíthet.

2014. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én a helyedbe megkérdeztem volna minden ismerösömet és nem meg ilyednék a helyedbe mérges lennék nyugodj meg nem kell plasztika sem egy pisztoly kellene.Vagy meny a rendörségre vagy vegyél pisztolyt akkor védve leszel.
2014. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a facebook.com/profile.php?=73322363 linket küldte, erre mindenkinek a saját profilja jön be.
2014. dec. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!