Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z-ről vélemények?

Sony Xperia Z-ről vélemények?

Figyelt kérdés
Lg-t akartam venni mindenáron,főként az optimus ui kitűnő optimalizációja miatt,de a design és a vízállóság miatt inkább az xperia z felé hajlok.Mennyire megbízható?Olvastam hogy használhatatlan a kamerája,sokat akadozik,és gyenge a képe.Szoftveresen ezt fel lehet javítani,vagy inkább mégiscsak az lg g2-t válasszam?
2014. jan. 11. 17:47
 1/3 SylwerStone ***** válasza:
Mindenképp G2. Talán a Z1 lehetne ellenfele, de az sem nagyon.
2014. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hol olvastad ezeket? Gyönyörű képe van és bár a betekintési szöge nem a legjobb a sima TFT kijelző miatt, a fényereje magasabb a Super Amoled - IPS párosénál, a felbontás miatt pedig kicsit sem pixeles. A kamerája teljesen jó, ezzel a képpel tudom bizonyítani (ködben, sietve készült).


[link]


A hangja elég jó, a külseje minőséget sugároz (kivéve az oldalain lévő fényes műanyagcsík, ami maszatolódik folyamatosan). Akadni egyáltalán nem akadt, pedig én olyan vagyok, aki Real Racingezik, netezik és zenét hallgat, anélkül, hogy kiiktatná a háttérből a többi programot.

2014. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pár hete kezembe került egy Z, és nagyon rendben van a telefon, DE... IPS kijelző után valami borzalom a Sony kijelzője, fakó, mintha életlen lenne, betekintési szög és nagyon gáz, és ez nagyon elrontja az összképet. Még jó, hogy a Z1Compactba már ők is IPS-t raktak.

G2-t még nem fogtam, de arról több jó olvastam, mint a Z-ről rosszat.

2014. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!