Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az iphone5S-ről,...

Mit gondoltok az iphone5S-ről, azon kívül, hogy jó telefon? Azt hallodtam, hogy abbahagyják a gyártását, ez igaz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 21:18
 1/3 anonim válasza:
Nem igaz, én az 5tel elégedett lennék, (5s nem tud többet, de mégis 200ropi)
2014. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, nem hagyják abba a gyártását még egy ideig. 1-2 év múlva lehet, hogy igaz lesz, de mivel alig tudnak eleget gyártani belőle, nagy botorság lenne.

Szerintem nem rossz, viszont ára szokás szerint magas. Ezen kívül iOS7 stabilitásával sem vagyok kibékülve, de remélhetőleg ez 7.1-gyel javulni fog.

#1: "nem tud többet"? Gyorsabb, modernebb hardver (64 bit, ARMv8 architektúra, általános célú számításokra alkalmasabb GPU, OpenGL ES 3.0 támogatás), ujjlenyomatolvasó, jobb kamera (érzékenyebb, slo-mo videó) semmi? Ha neked egyik sem kell, oké, de azért ne mondd, hogy nem tud többet:)

2014. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2014. jan. 25. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!