Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazás, ahol be...

Van olyan alkalmazás, ahol be lehet állítani azt, hogy csak az ikonok menjenek a telefonon és a háttérkép ne?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindenhol keresetem és nem találom. Háttérképet szeretnék úgy beállítani, hogy ha lapozok oldalra a háttérkép ne menjen oldalra, csak az ikonok. Valaki tudna segíteni? (Huawei Ascend Y300)
2014. jan. 11. 21:19
 1/3 anonim válasza:

Kövesd a lépéseket, ez be fog válni!


1. Töltsd le a GO Launcher Ex-et! [link] vagy itt: [link] (itt a Download gombra kattintva tudod letölteni)

2. Telepítsd!

3. Menj az indítóhoz (azaz nyomd meg a ház ikont) és ha kérdezi (márpedig akkor jó, ha kérdezi) válaszd a Go Launcher Ex-et!

4. Most egy másféle indító jelenik meg. (Ha újra a házat nyomod és az indítót választod, akkor visszaáll. Ezt a kettőt tudod ezentúl választani.)

5. Most érintsd hosszan a képernyőt! Most lent találsz egy csíkot és a csíkon belül fent válaszd a Wallpaper lehetőséget. Ott menj a Scrolling-ra és ha utána azt írja ki, hogy Lock, akkor jól csináltad.

6. Most a kép nem fog mozogni alatta.


Erre az alkalmazásra le lehet tölteni különféle témákat. Ha letörlöd az alkalmazást, akkor nem fog már ez a háttérkép-lock dolog nem fog működni! Fontos, hogy amikor kérdezi ne állítsd be alapértelmezettnek, mert nagyon nehezen lehet visszaállítani!


Remélem tudtam segíteni :)

2014. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült! Örök hálám, teljesen szuper, erre gondoltam és nagyon köszönöm!! :)
2014. jan. 12. 18:59
 3/3 anonim válasza:
Nagyon szivesen :)
2014. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!