Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok nokia 5800...

Hogyan tudok nokia 5800 telefonnal wlan-on internetezni?

Figyelt kérdés
Vásároltam a t-mobilnál egy nokia 5800-t. Rácsatlakozom az itthoni hálózathoz, de a böngészőjében (yahoo) mindenra azt írja ki, hogy nem található. Beállítási gondja lehet? Előtte volt egy qtek pda-m, azzal semmi probléma nem volt. Bár annak frankó internet explorer-e volt.
2009. dec. 1. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem yahoo böngészője van, hanem symbian gyári.


Készenléti állapotban az akkutöltöttséget jelző résztől kicsit feljebb, és kicsit balra bökd meg a kijelzőt. Felugrik egy ablak. Ott bökd meg az ellenkező irányba futó nyilakat, kiugrik a kapcsolatok menü.



Vez. nélküli hálózatra menj rá, válaszd ki a hálózatot, bökj rá, és válaszd a webböngészés indítása menüt. Nyomd meg a középső "gombot" (az én témámon ez egy földgömb és egy belőle kiinduló nyíl), így be tudod írni a webcímet. Utána nyomj entert, vagy pipa és megnyitás. Ezután el kéne indulnia, be kéne töltenie az oldalt.



Ha ezzel nem megy, próbáld meg telepíteni az Opera Mini-t. Java alapú, nokiaprogramok.hu-n megtalálod (ha nem akarsz regisztrálni, engedélyezd a mail küldést, és elküldöm csatolva). Telepítsd, és a WLAN menüben a hálózatodnál válaszd a "kapcsolódás" opciót, majd operában próbálkozz.



Ha még mindig nem megy, keress egy nyilvános hotspot-ot. Itt próbáld meg.


-Ha működik, a router beállításait kellene átnézned, lehet, hogy blokkolja a telefon MAC-adress-ét (MAC cím, MAC azonosító, eszköz azonosító,...)


-Ha nem működik, vidd vissza egy Nokia mintaboltba garanciális javításra.

2009. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszike, időközben rájöttem, de elég furcsa. Az oldalakat nem nagyon nyitja meg, pedig már sokféle böngészőt használtam. Beírtam az oldalcímet, kiírta, hogy kapcsolódás aztán csak pörög, pörög de nem jön semmi. Az iwiw-nél is a gmail-nál is csak a bejelentkezésig tölti be, beírom a felhasználót és a jelszót onnantól semmi.
2009. dec. 2. 07:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor hibás valami rajta, nekem megy rendesen. Vidd be egy Nokia mintaboltba, és meséld el nekik ugyanezt
2009. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A suli wlan-ján korrektül működött. Politikaelmélet órán egy jót interneteztem, úgyhogy ennek örültem, hogy a telóval semmi gáz. Itthon sz@rakodik csak (hála isten).
2009. dec. 3. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!