Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A lehető legolcsóbb androidos...

A lehető legolcsóbb androidos telefon?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szerintetek honnan lehetne beszerezni a lehető legolcsóbb androidos telefont?

nem, mint telefont használnám, hanem gyakorolnám rajta pl a rootolást, ilyenek, hiszen valahol kezdeni is kell!

és gondoltam akkor már nem a saját telefonomat tenném tönkre egyből, hanem valami gagyin gyakorolnék!

Szerintetek melyik modellt lenne érdemes megvenni, ami talán nem túl drága de mondjuk nem az egynegyed megabájtos fajta ami be se kapcsol?

gondoltam egy sony erekció xperia x10 mini prora, mert tetszik a billentyűzete, de nem tudom menynibe kerülhet, esetleg egy még régebbi modell?


2014. jan. 12. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Galaxy mini
2014. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
X8 a legjobb vagyis azt írják. Már 5-10-ezerért kapsz csak az aksi alatt nézd meg milyen számot látsz :11w28 vagy 11w38 pontosan nem tudom mert több helyen mást írnak. Ez a szám azért fontos mer ha más androidot akarsz rápakolni az újabban legyártottak nem alkalmassak max megsütni tudod. Én most próbálkozom egy GingerDX rendszer felrakásával kerner cserével ami veszélyes de még pontos normális leírást nem találtam ahol pontosan lpésre meg van adva hogy mit hogy. De majd alakul.
2014. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igaz, hogy galaxy mini használtan 1500 forint, és ha nincs műs megveszem, de az a baj, hogy az a típus kifejezetten egy olyan, ami vadiújban sem kapcsol be néha...

mindenesetre köszönöm, ha valakinek van még ötlete szóljon!

2014. jan. 12. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:
X10 Mini Pro kapható egy 10esért.
2014. jan. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!