Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én egy Samsung Galaxy S3 mini-re/Samsung Galaxy S duos-ra gondoltam.. vagy milyen telefon jobb ezeknél (lehetõleg samsung)? 55 ezer forintnál ne legyen több. (sony xperia nem érdekel).

2014. jan. 12. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Pedig az Xperia L milliószor jobb, mint az S3 mini. Az S duos pedig akkora egy kalap szar, hogy szavakkal leírhatatlan.

De ha szart akarsz venni drágán, akkor egészségedre. Én nem tartalak vissza.

2014. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
winsows. phone 8 op rendszer tetszik? mert akkor a Windows Phone 8x by HTC elég jó kis teló.. oszt. társamnak olyan van és szerintem eszméletlen király.. :)
2014. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak : az S duos nemis szar csak te xperiás vagy.. és nem is drága. Vagyis lehet magyarorszagon igen de Romániában nem. 2 válaszolónak köszönöm! :)
2014. jan. 13. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok "xperiás". (Xperia U-m van, de az is szar :P)

De ha valaki 2014 elején egymagos processzorral szerelt okostelefont akar venni, azt teljes joggal röhögöm ki.

Az a megfigyelésem, hogy minden Samsung telefon vagy túlárazott, vagy túlárazott ÉS szar. Nincs ennek a gyártónak olyan készüléke (legfeljebb a Note 3), aminek ne lenne olcsóbb/jobb alternatívája más gyártóknál.

Még egyszer mondom, nem vagyok Xperia fan, a Sonynak is vannak rossz húzásai (többek között az Xperia J, E, stb.), de az L egy jó és olcsó telefon, androidos fronton ebben az árkategóriában nincs jobb. WP-nél persze ott van a fentebb említett HTC, vagy a Lumia 820.

2014. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
820 nál a 8x ezerszer jobb. kár hogy a hasonló tudású nokia(920) kb 20ezerrel drágább.. és már itthon alig kapni ennyiért(75() de kivárom, hátha lesz :D
2014. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kijavitlak az s3 mini nem egymagos..
2014. jan. 13. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ne zavarjon, hogy ugyanaz a hardver van a HTC 8X-ben, mint a Lumia 820-ban. Egyedül a kijelző felbontása jobb. A Nokiának viszont ott van az ingyen gps meg egyéb dolgok, ami miatt vonzóbb lehet.

Az egymagos processzor pedig nyilván az S Duos-ra vonatkozott.

2014. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem..
2014. jan. 14. 17:18
 9/9 anonim válasza:

Sasmsung tulárazot??

az s3 kernek 70-80 ezer forintokat .Ez tok korrekt ar!Telefon tesztelokent mondom!:)

Xperiakbolis van jobb :)Igaz en 55 ezerbol Egy jobb sony, vagy htc vennek ,vagy esetleg egy huaweit:)

2014. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!