Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szilikon tok?! (lent) [Megy a...

Szilikon tok?! (lent) [Megy a zöld! ]

Figyelt kérdés

Itthon valahol lehet ilyen tokot venni?

[link]

Vagy valami ilyesmit (kétrétegű, 2színű)

Ha bemegyek GSM boltba tudnak segíteni szerintetek?

Azért nem innen venném, mert egy másikat már vettem, apám azt mondta csak egyet vegyek, de engem nem érdekel, tetszik ez is, és veszek... vagyis vennék ha lehetne itthon....



2014. jan. 12. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér a GSM, szerintem tudnának segíteni. Az is lehet (nem tudom), hogy rendelnének neked valahonnan, de gondolom az eBay-es ár többszörösét kérnék el. Nem hinném, hogy megéri, a helyedben valahogy kiharcolnám azt a tokot eBay-ről.
2014. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Először szerintem utána érdeklődöm egy-két GSM-ben, ha nincs, vagy valami nagyon magas összeg jön ki, megrendeltetem ismerőssel...

Esetleg azt nem tudod hogy eBay-en lehet-e fizetni paysafecarddal?

2014. jan. 12. 17:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem a linkben, nem lehet. Nézd meg te is, hátha csak én nem látom. Ha lejjebb mész, ott van a "Shipping, payments, returns"-nál. Egyébként Hong Kong-ból hozzák, lehet, hogy nem menne át a VÁM-on (rá kell fizetned). Keresgélj még eBay-en, hátha van ez a tok mondjuk Angliából, akkor nem lenne gond.
2014. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vámnak még után néztem régebben, az nincs rá, mert az értéke kisebb mint 20€.

Hát, utánanézek, ez az egy opció van :)

2014. jan. 12. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánat, nem tudtam, hogy 20€ fölött van :)

Sok sikert a beszerzéshez, egyébként szép tokot néztél ki :)

2014. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!