Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vannak normális gsm boltok?

Vannak normális gsm boltok?

Figyelt kérdés
mindig találok bökkenőt, hogy német nyelvű tartozékok nélkül, meg hasonlóak. van normális bolt, ahol bontatlanul adják a készüléket? személyesen nem tudok elmenni egy ilyen boltba, Pest iszonyat messze van tőlünk.

2014. jan. 12. 16:25
 1/5 dirtboy ***** válasza:
én a mobilexpresstől vásároltam,bontatlan készüléket kaptam,normális europai töltővel.
2014. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi, megnéztem.

de sajnos, nincsen lumia 820-uk. :S

2014. jan. 12. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen szoktam venni telefont, minden tartozékával adják, dobozban, és a garancia az itt teljesen gyári, ha az van ki írva, hogy bolti, akkor is! Nekem nagyon bevált javításnál is, meg árban is elég jó.

2014. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, xperia U-m volt az egyik telefon amit innen vettem, az volt ki írva mikor vettem, hogy bolti garancia, és a Sony javította, amikor elromlott, és azóta teljesen jó, kicsit drágább mint a többi gsm, de nem sokkal, ennyit megér.
2014. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát, elég drága egy bolt, nem azért.. t-nél 25 akcióba a lumia 520, itt 48ezer.. van különbség.. de a 820 olcsóbb 10 ezerrel. köszi a linket, lehet innen veszem. ment a zöld
2014. jan. 12. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!