Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bootloader nyitása, szolgáltat...

Bootloader nyitása, szolgáltatós, de később függetlenített telefonnál?

Figyelt kérdés

Most nem vagyok benne biztos, hogy lehetséges-e, vagy nem.

Tehát van egy Sony Xperia Mini Pro-m (SK17i), Telenornál vettem anno, viszont utólag hivatalosan függetlenítve lett.


Van ahol azt írják, hogy utólag függetlenítetteknél nem nyitható, viszont a service menu-ben a"Bootloader unlock allowed"-nél "Yes" van, tehát elvileg nyitható.


Akkor most mégis melyik igaz?



2014. jan. 12. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyithato. Sot szerintem ha fuggetlenitettek,akkor nyitva is van
2014. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah bocs,a hivatalos fuggetlenites nck beirast jelent,azzal nem nyilik a loader,de nyithato igy is
2014. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nyitható, de mégis?
2014. jan. 12. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Picit felreertheto voltam : a hivatalos fuggetlenites a gyari kod beirasat jelenti ,ez nem nyitja ki automatikusan a bootloadert,de ha az allowed :yes-en all,akkor a sony szerveren keresztul ezt hivatalosan nyithatod magadnak . Ha ez egy "nem hivatalosan" fuggetlenitett telefon lenne,ott a fuggetlenitessel egyutt mar nyilik a bootlader is.
2014. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Így már világos, köszi szépen ;)

Igen, kóddal történt, és a Sony módszerrel csinálom.

2014. jan. 12. 19:52
 6/6 A kérdező kommentje:

Vacakoltam itt a Win8-al, mert ő nem eszi meg csak olyan szépen a drivereket... És amikor sikerült minden...

"Phone is already unlocked".


Kiderült, hogy már nyitva volt. Besz*rok :D

2014. jan. 13. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!