Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, ha a telefonom...

Mit csináljak, ha a telefonom frissítés után csak telefonszámot ír ki, amikor hívnak?

Figyelt kérdés
Nemrég frissítettem a telefonom (Samsung Galaxy S3) szoftverét és amikor hívnak csak a telefonszám jelenik meg a képernyőn. Viszont amikor én hívok valakit, a neve is látszik. Mit csináljak?

2014. jan. 12. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Állítsd be a telefonkönyvben a megjelenítendő névjegyeket.
2014. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem segített, ugyanis csak a sim kártyámon vannak névjegyek tehát másra nem tudom állítani.
2014. jan. 13. 14:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, én nekem telóknál úgy szokott lenni, hogy akkor jelzi ki a nevet, hogyha már én is hívtam őt, meg ő is engem; szerintem akkor csörgessétek meg egymást, nézzétek, hogy működik-e:)
2014. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég szomorú hogy okostelód van és csak a simen vannak a neveid. Másold át őket a telefonba és akkor esetleg képet és külön vagy csoportonkénti csengést is tudsz nekik adni, valamint ha be van kapcsolva a szinkronizálás akkor sim cserénél vagy telefon elvesztésnél is megmaradnak a névjegyeid és ha telefont cserélsz a google fiók beirása után automatikusan letöltődik.
2014. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem amióta androidos telóim vannak,tehát már több éve nincsenek is nevek a sim kártyámon és nem kell velük külön foglalkozni.
2014. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A probléma forrása az, hogy neked 06-tal vannak elmentve a telefonszámaid, viszont a hívó fél azonosítás +36-os számokat jelez ki. A mostani frissítés után sajnos nekem is ugyanez a hiba, ha valaki tudja a megoldást, én is várom (Galaxy Note II.)
2014. febr. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És akkor ha átírjátok a telefonkönyvben +36osra?:) Akkor nem müxik?:) Ha előző jól mondja, akkor egy próbát megér:):)
2014. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Így már sikerült,köszönöm szépen!:)
2014. febr. 21. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:
;)
2014. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Puntosan ez a problémám, S3 frissítás után csak +36... számok.

Talált valaki kifinomultabb megoldást, mint átírni?

KÖzel 500 névjegy mellett nem kezelhető az átírás...

2014. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!