Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkor most mennyibe kerül egy...

Akkor most mennyibe kerül egy Iphone 5C?

Figyelt kérdés
Minden honlapon más árat látok. A T-mobile honlapján 80.000-ért láttam, az Apple-én pedig 180.000-ért. Nem értem. Egyébként itt a T-mobile-os oldal ahonnan rendelni szeretném: [link] Lehet, hogy itt csak azért olcsóbb mert elő kell rá fizetni?

2014. jan. 12. 17:24
 1/5 savanyújóska ***** válasza:
BIZTOS, hogy azért. Az Aplle honlapján pedig valószínűleg egy picivel drágább. Alapvetően, a függő/előfizetéses telefonok legalább 20%-al olcsóbbak a kártyafüggetleneknél.
2014. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor a T-mobilnál tényleg megtudom rendelni ennyi pénzért?
2014. jan. 12. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg tudod venni ennyiért. Viszont nézd meg figyelmesebben a táblázatot: 100 alatt csak a combosabb csomagokkal együtt van, azaz pl 76 750-es árért cserébe vállalnod kell, hogy 2 évig havi 15 ezer forintos csomagot fogsz használni.
2014. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen már rájöttem, de azért köszönöm:) Inkabb kihagyom :D
2014. jan. 13. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ráadásul bizonyos csomagok drágábbak ha telefonnal együtt fizetsz elő. tehát a csomag árában még benne van a telefon árának egy része is.
2014. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!