Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valami baja az iPhone4s...

Lehet valami baja az iPhone4s emnek?

Figyelt kérdés
Ki akarom süttetni,nem gyárilag hanem egy telefonos boltba,lehet valami baja? meghibásodhat? vagy teljesen ártalmatlan?

2014. jan. 12. 18:14
 1/4 anonim válasza:
minek akarod kisütni? és miből áll egyáltalán ez a kisütés?
2014. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Angliából jött a telefon,és hogy tudjam használni vodafoneos kártyával,függetlenítés.
2014. jan. 12. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hack-el függetlenítik nem tudod majd frissíteni otthon, csak boltban mert különben visszaáll függővé, szintúgy nem tudod majd visszaállítani gyári állapotára mert akkor is függő lesz.
2014. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha kisütik, akkor az sose fog bekapcsolni már...:D

javaslom, olvass utánna szifon.com-on a függetlenítési módoknak. részletesen le van írva az összes lehetőség a hivatalostól a nem hivatalosig. ha nem tudod valami oknál fogva jailbreak után függetleníteni(ha jól tudom, az iOS7-es jailbreak-hez még nincs függetlenítés), akkor kb 5-10ezret kell még ráköltened. például ha veszel egy függetlenítőkártyát(már ha persze ezt is sikerül működésrebírni), illetve van a félhivatalos függetlenítés...de olvass utánna többet erről én sem tudok, én inkább függetlent használok, nem mókolom feleslegesen.

2014. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!