Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Élöben szeretném nézzni a...

Élöben szeretném nézzni a Való-Világot a telefonomról de azt írja ki hogy ez a bövítmény nem támogatott milyen bövítményt kellene nekem letöltenem hogy müködjön?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs neked jobb dolgod mintsem ezt az agysorvasztó hulladékot nézni még telefonon is?
2014. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
IQ, de nem a telefonodra...
2014. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
a végén még az okostelefon is elsorvad...
2014. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem adobe flash player kéne, de lehet a telefonod nem támogatja pl iphone.
2014. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
RTL tudtommal Silverlightot használ (köpködték is miatta sokan annak idején), azt pedig semelyik telefonra nem lehet letölteni. Azaz, kénytelen leszel más megoldást találni (pl mobilTV előfizetés t-mobile esetén), vagy meglenni egy kicsit az RTL új "hírességei" nélkül.
2014. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én eddig néztem a vv4et meg a vv5-öt is azok tetszettek.de ez egy nagy szar én sem fogom nézni

amugy szerintem nem sokan fogják nézni egyrészt mert az rtl2-n van másrészt idiótákkal van tele

undorito egy musor (bocs a hibakert)

2014. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Élőben nem hiszem, hogy tudod nézni, de vissza tudod nézni, ha akarod, csak ahhoz le kell tölteni az rtl most alkalmazást a playről.
2014. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Balint777 válasza:

Szia utánna néztem és tölts le a flash foxot androidra

Ui.: Ezzel csak a rendes műsor utáni élő közvetítést tudod nézni

2014. máj. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!