Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 pixel hiba?!?

IPhone 5 pixel hiba?!?

Figyelt kérdés
Már rég észrevettem, hogy van egy fekete pötty a kijelzön, de ha megdűtöm a telefont fel, le akkor változik a pozíciója, vagyis olyan mint ha szennyeződés lenne a kijelző, és az üveg között. Úgy értem, hogy pont az itunes ikon felső csíkjánál van, ha fentről nézem a telefont akkor a csík alatt van az a fekete pötty! Ilyen lehetséges? Nem a parallax effect miatt mondom, hogy mint ha mozogna, mert az ki van most kapcsolva! És most mit tudok vele csinálni? Vodafonéből vettem, garanciás még, akkor oda vigyem vissza, vagy valami hivatalos apple szervízbe?

2014. jan. 13. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A kijelzo es az uveg ossze van ragasztva a teljes feluleten, kizart,hogy oda szennyezodes keruljon be.
2014. jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebbe nem megyek bele... iPhonét szeretem, android az nem nekem való, szóval 1 pixel miatt most még ugyanúgy jobban szeretem mint a droidot! :D
2014. jan. 15. 01:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegy hová viszed vissza. Bárhol érvényesítheted a garanciát az EU-n belül. Bár ha valamelyik határ közelében laksz és a szomszédos országban van Apple Store, akkor én oda vinném.
2014. jan. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pl ha felviszem az iStyle-be Budapestre az úgy is jó nem? Azok is APR boltok?
2014. jan. 16. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!