Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiakarom nyitni a bootloadert,...

Kiakarom nyitni a bootloadert, és ezt írja ki. mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma egy Huawei Ascend Y300-as telefonnak akarom kinyitni a bootloaderét. Nem rég kértem a Huawei-től Bootloader kódot, és meg is adta nekem email-ben. Ezeket az utasításokat követtem:

1.A telefonodon menj a Beállítások-> Fejlesztői beállításokba és itt kapcsold be az USB-s hibakeresést

2. Csomagold ki a számítógépeden a Y300-AiO-ROOT-v1.4.zip-et

3. Telepítsd fel a MobilePhoneDrivers mappában található Huawei_Y300_drivers.exe-t

4. Kapcsold ki a telefont, vedd ki az akkumulátort 5 másodpercre, majd rakd vissza. Tényleg csináld meg ezt a lépést, különben a következő lépések nem fognak működni.

5. Tartsd lenyomva a Hangerő LE gombot, kapcsold be a telefont és hagy lenyomva a hangerő gombot még legalább 10 másodpercig

6. Csatlakoztasd a telefont a számítógéphez. A gépednek találnia kell egy új eszközt.

7. Nyisd meg az UnlockTools mappát és nyisd meg a check_bootloader.bat fájlt. Ezzel megtudhatod, hogy jól kapcsolódott a telefon és, hogy a bootloaderét ki kell nyitni.

8. Ugyanebből a mappából nyisd meg az unlock_bootloader.bat-ot, amikor kéri add meg a BL nyitó kódot, amit kaptál a Huawei-től

9. Ha lefutott a telefon újraindul és visszaállítja magát gyári állapotba (ez sokáig tarthat)

______________________________________


Na én ott ragadtam le, mikor megynyitottam az unlock_bootloader.bat fájlt, ezt írja ki:


Unlocking bootloader....


< waiting for device >


___________________________


Ez ilyenkor mit jelentsen?



2014. jan. 13. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szúrd össze a géppel.
2014. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez mit jelentsen? Hozzá van csatlakoztatva.. USB Hibakeresés is be van pipálva.
2014. jan. 13. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamit biztos kihagytál a lepésekből,mert nem ismerte fel a telót.
2014. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindent alaposan megcsináltam:/
2014. jan. 13. 17:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Rootolva van a készülékem.. Ez a baj?
2014. jan. 13. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:
ha még aktuális akkor rakd fel az andoid adb drivers-t és jó lesz
2014. okt. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!