Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem inkább? Htc...

Melyiket vegyem inkább? Htc 8x vagy Nokia lumia 820?

Figyelt kérdés
A htc azért lenne jobb nekem nagyobb a kijelző felbontása, van benne beats, és jobb a kamerája is. Viszont a nokiában meg van magyar nyelv (a 8x-en nincs, sehol) és azt mondják hogy több lehetőség elérhető rajta. ti mit gondoltok?

2014. jan. 13. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal több extra funkció, szolgáltatás és alkalmazás érhető el a Lumia 820-ra, ami számomra hasznosabb a nagyobb felbontású kijelzőnél. A kamera egyáltalán nem rosszabb a 820-ban, abban is Carl Zeiss optika van (akárcsak a PureView modellekben), és dualLED-es segédfény.
2014. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szóval szarinted jó a kijelző? (sokat youtubeozok meg filmeket nézek)
2014. jan. 13. 19:55
 3/10 anonim ***** válasza:
és a Nokiához jár navigáció is, ami szintén nem utolsó szempont.
2014. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkora méreten teljesen jó az a kijelző is, ráadásul AMOLED.
2014. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Zeneileg milyen? Fejhallgatóval szoktam zenét hallgatni és jó a fülesem sony mdr xb600
2014. jan. 13. 20:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Sony ericsson live with walkman telóm van. A lumia 820 jobb? Kinelzője szerintetek élesebb?
2014. jan. 13. 21:00
 7/10 anonim ***** válasza:
barátnőmnek lumia 820-a van, nem szimpatizáltam alapból a csempékkel. de kellemes csalódás ért, amikor kipróbáltam. zenét nem tudom, de játékokat az övén full hangerőn szoktam nyomni, jó. kamera jó. felbontását én is keveseltem, de viszont szépek a színek, a fényerővel se volt gond. annyira megtetszett, hogy ma rendeltem én is egyet magamnak:)
2014. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
zeneileg a htc 8x fényévekkel jobb. Beépitett beats audio erősítője van , egy komolyabb fülessel studió minőséget produkál. hangszórója telefonok körében egyik legjobbnak számít. és a kijelzője is szebb. (HD 720P Super LCD2 panel) élénk , a szinek kiverik a szemedet, pixelt csak mikroszkóppal tudsz rajta találni. betekinési szög majdnem 180fok, gorilla glass 2 üveg, ja és olyan szinten tűéles a képe hogy besz*rás. én 8x-et vennék a helyedbe. offline gps ide oda , a htc jobb választás.
2014. jan. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A 8x-en van magyar nyelv... nagyobb a kijelzője napfényben is szépen látszik minden (a Super LCD 2 miatt, asszem), és a 8x-en is van offline térkép... ha letoltesz egy város vagy egy országot, offline is használhatod. A nokián is asszem igy mükszik, csak ott alapból le van töltve az egész föld.
2014. jan. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És a HTC 8x kijelzője élesebb. Amúgy igen. Tudod használni az Online térképeket , csak lekell tölteni.
2014. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!