Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung galaxy y...

Martinbh kérdése:

Van egy samsung galaxy y telefonom. És letöltöttem pár játékot és azt veszem észre hogy megtelt a tárhely ezért letörlöm a játékot de semmi haszna ugyan anny hely van a telefonomon. Miért?

Figyelt kérdés
Segitsetek!!!

2014. jan. 13. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Jujj , én pont ilyen telót akartam venni :D Milyen? jó vagy rosz? am csak a játékot törölted ki? vagy a letöltést is? törötld ki mind2 öt , vagy lehet h van külön telepitett helye megkell keresni és kitörölni.
2014. jan. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
attól függ a képmegjelenítése undorító játszani nem jO vele de amu gy teljesen rendben van.inkább válassz más márkát.pl sony vagy valami
2014. jan. 13. 20:58
 3/7 A kérdező kommentje:
a menrésekel van a gond mert megjedzi a jogy hasznalod az alkalmazast ezt a memtést kéne leszedni.
2014. jan. 13. 21:01
 4/7 A kérdező kommentje:

túl kicsi a kijelzője a jatekokhoz ezert egy ket jatek pixeles

.

2014. jan. 13. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Azér, mert szörnyen kevés benne a memória!
2014. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Jujj , én pont ilyen telót akartam venni :"


Vegyél b+...

2014-ben egy 2011-es xart...

2014. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem janiskodni akarok a mobilokkal , nem kell nekem most a világ legjobb mobilja , kül. is ellopnák , főleg itt szerbiába , am már választottam telót ha érdekel Huawei ascend g300. Üdv te ... Inkbb nem rontom el a kedvem egy ... Miatt. További értelmes vaálaszolásokat kívánok. P**sfej
2014. jan. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!