Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4-et ha megveszem a...

Iphone 4-et ha megveszem a tmobilnál, lehet utána valahogy kártyafüggetleníteni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 08:11
 1/10 bp1985 ***** válasza:
Ott azonnal kérheted. 15.000 ft az ára.
2014. jan. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem tudom miért vennéd ott ahol eleve drágább...
2014. jan. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
15e? ez már pofátlanság! vegyél egy jó kis nokia 3310-est. azt öccáért függetlenítik bárhol...:D
2014. jan. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bp1985 ***** válasza:
Van 40 èrt is panelcserès megoldás. Viszont az illegâlis.
2014. jan. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha neked megér 130ezret egy olyan telefon, ami nem is gyártanak már, még 8 gigásat sem(nem tudom, telekom honnan szeretne beszerezni, mert azt írják, új készlet várható), és még ezután 15ezerért függetleníted is, akkor hajrá kérdező :D 50ért meg kapsz akár független 16 gigásat is használtan...és van egy 3 éves, ergó lassú telefonod. tapasztalat, 1 hónapja váltam meg az enyémtől, és vettem egy 4S-t...
2014. jan. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 walk w1th mee ***** válasza:

utolsó,mert a 4s sokkal előrébb való,akkor inkább egy 5-st vettél volna:D

nem éri meg amúgy,olcson vegyél egy 16ggiást használtan és még független is..ostoba vagy kérdező

2014. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem igen. azért vettem 4S-t, mert sebességben az sincs elmaradva, ilyen hálózat mellett LTE-s telefonra sincs szükségem stb. szvsz az az igazi apple-ös sznob, aki megveszi mindig a legújabbat, még ha az előző is jó neki. :D engem kiszolgált 3 évig a 4, most 4S csak átmeneti, kb nyárig, és egy 5S-re gyűjtök, amit aztán 4-5 évig megint tudok használni bármi hiány nélkül.
2014. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én is most tervezem egy 4S vásárlását, 379€ az új, garanciális készülék.

azt is felesleges ennyiért venni?

Ebayen a használtak is 300€-ért vannak, akkor minek vegyek egy karcos használtat?

5S- nekem szvsz nem tetszik, illetve 700 €-t tuti nem adnék egy mobiltelefonért.

2014. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem ajánloma 4s -t ha 380 euroért kapsz olyat akk ne vedd meg mert penzkidobas hozzacsapsz meg egy keveset es mar tudsz 5 ost venni szerintem 4s és 5 sebességben igenis kulonbozik az elottem szolo aki meg már megvette a 4s-t és 5s re gyujt ajánlom hogy ha már nyárig vár akkor várjon oszig és vegye meg a 6 ost :D én azt csinalom
2014. jan. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Eladó alig használt iPhone 4-em.

Úgy néz ki, mint egy új, karcmentes, fólia van rajta, tokot adok mellé, töltőn rajta még a gyári fólia. Direkt ehhez a telefonhoz vettem kis törlőrongyocskát, azt is viheted. Kp-val lett megvéve, van még rá garancia, vodafonos, mindenről van papír. Adok ajándékba egy minőségi előlapi fóliát.

Írj egy emailt, ha érdekel: hb94@citromail.hu.

2014. jan. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!