Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört az Alcatel One touch...

Lili05 kérdése:

Betört az Alcatel One touch 918-as telefonom képernyője. Mennyiért lehet kicseréltetni a képernyőt?

Figyelt kérdés
tudom millió kérdés volt már ilyen, de mennyibe fog fájni ha egy ilyen fajta telefon képernyőjét cseréltetem ki?

2014. jan. 14. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Elöször is azt kell tudni hogy pontosan mi tört be.Álltalában csak a touch screen törik bea kijelző épp marad! Ha a kép jó csak vannar repedések elötte akkor az elöbb a kijelző nagy valószinüséggel jó,de ezt majd szétszedés után lehet 100%-ra megmondani.

Na most akkor az árak.Ha csak az említett touch screen kell akkor az kb 3000-8000 Ft-ig lőhetsz magadnak a vaterán akár ujat is,vagy jó állapotú bontottat.Ha elég bátor vagy akkor párszáz forintért rendelsz szinténa vateráról torx csavarhúzót is a telóhoz,beütöd böngészőbe pl ezt : http://www.youtube.com/watch?v=RrW0txK2jNk

és megcxsinálod magad.Ha óvatos vagy és van elég kézügyességed akkor menni fog.

Abba gondolj bele hogy ha nincsen biztosításod a telóra akkor a garancia ugysem álja,ha szervízzel csináltatod akkor akár 10-15 ezer is lehet! Ha te csinálod akkor ugrott a gari,na de ér a gari most 10-15ezret? Ha annyiért csináltatod meg akkor mennyi lesz majd a teló és mennyiért lehet eladni? Ha magad csinálod akkor kb benne lesz olyan 5-6ezerben szerszámmal együtt ami más telóhoz is jó lesz majd!bÉn már vagy 5-6telón csináltam ugyan ilyen dolgot haveroknak meg a családban,én sem csináltam ilyeneket elötte,de megy ez!

2014. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont ilyen telefonom van nekem is. Még tökéletesen működik, csak ha véletlen megint leejteném, amilyen ügyetlen vagyok lehet már működni se működne. Olyan sok pénzt nem szeretnék kidobni rá, mert nem drága telefon csak annyira nem értek a szétszereléshez, de lehet megpróbálom. Köszi szépen!
2014. márc. 2. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!