Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem 1 új telefont és...

Vettem 1 új telefont és érdekelne hogy meddig érdemes rajtahagyni a töltőn az első töltéskor. Az baj ha nagyon sokáig rajtahagyom?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem baj, de ezeket az akkukat már nem kell 12 órát tölteni.


Feltöltöd és kész.

2014. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
énis azthittem de a multkor vettem 1 érintős telenoros telót 10ezerért és csak addig hagytam rajta amíg fel nem töltött és hát nemtom hogy ezmiatt vagy aműgyis ilyen lenne de nemsokat bír az aksi
2014. jan. 14. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
semmi köze hozzá, nem kell 12 órát tölteni az Li-Ion akkukat !Nem is tudnád addig tölteni mert ha tele az akku, lekapcsolt a töltés.
2014. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
[link] ebben a cikkben azt írja érdemes rajtahagyni pedíg 2013-as cikk. szóval inkább rajtahagyom tovább csak azt nemtudom hogy nemtesz-e kárt ha pl 12 óra helyett 16-18 órát lesz rajta.
2014. jan. 14. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy nem sokat bír?


Csak azért kérdezem, mert amíg a "régi" telefonok akár egy hétig is kibírták egy töltéssel, addig a mai okos telefonok már csak egy napig bírják ki. Néha addig sem! :(


Arról nem is szólva, hogy általában az újonnan szerzett készülékekre "ráül" az ember és így néhány óra alatt jöhet a következő töltés!


De ahogy a többiek is mondták, nem kell 12/24 órán keresztül tölteni!

2014. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
okés. köszi a válaszokat.
2014. jan. 14. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond ha tovább hagyod, de tök fölösleges. Még az a 12 óra is. Ez az 1 cikk azt írja, de ha rákeresel akkor találhatsz ezernyi más oldalt ahol pont azt írják le, hogy miért is fölösleges (már legalább 10 éve) ennyi ideig tölteni a lítium ionos és polimeres aksikat.
2014. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!