Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Nokia Lumia telefonom,...

Van egy Nokia Lumia telefonom, es nem talalom rajta azt a mappat ahol a fajljaim (kepek zenek videok ilyenek) vannak?

Figyelt kérdés
Csak mindenfele hulye store meg vegyel zenet meg videokat stb. Milyen nev alatt keressem ezt az ikont? Vagy hogy van ez?
2014. jan. 14. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha rádugod PC-re, akkor mindennek megvan a maga helye: zenék a Music, képek a Pictures, dokumentumok a Documents mappában - a telefonon is mindent a megfelelő programban találsz, értelemszerűen zenéket a zenék+videókban, fényképeket a fényképeknél, és így tovább... pedig elég egyértelmű


Ha egy tartalmakkal egy halomban lévő memóriakártyát tettél bele, akkor az úgy nem lesz jó... először vegyél le mindent a kártyáról, formázd meg a telefonnal, majd PC-n mindent másolj a megfelelő helyre, és a telefon is megtlaálja.

2014. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én az ikont keresem, ami alatt megtalalom a fajljaimat. pl ha lefotozok valamit vagy letoltok valamit youtuberol. ha rakattintok a zene mappara mindenfele online zenebloltokat ajanlgat, a sajat mp3aim hol lesznek igy elerhetok? egyelore annyira nem ertem hogy meg letolteni sem tudtam ra. nekem nem egyertelmu. PCre meg nem dugdosnam amugy sem. A telefonom kijelzojen szeretnem latni a telon levo fajljaimat nem a PCmen keresztul :)
2014. jan. 14. 21:30
 3/3 A kérdező kommentje:
jaj masolgatni meg formazgatni meg munygyurgetni az nem az en vilagom. nem szoktam semmit masolgatni, egyszeruen ha kell valami egy eszkozomre akkor leszedem megint netrol. nem szeretejk sok idot eltolteni ilyesmivel, rettenetesen nincs hozza turelmem.
2014. jan. 14. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!