Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tujátok véletlen? HTC...

Johny88 kérdése:

Nem tujátok véletlen? HTC One-ra mikor jön ki az új Android 4.4 KitKat?

Figyelt kérdés
Híresztelések szerint most Januárban. De pontosan mikor?

2014. jan. 15. 04:13
 1/5 szabby488 válasza:
Nem tudom hogy megkapja-e., mert ma olvastam egy cikket róla hogy HTC One X+ nem kapja meg a 4.4-t
2014. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én jelen pillanatban a HTC One m7 szériára gondoltam! De azért köszi.
2014. jan. 15. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

One X/One X+ és One között van egy kis különbség, pontosabban csak különbség van.


HTC One még jó ideig támogatva lesz, és Android 4.4-et is megkapja, hogy mikor, az kérdéses.

A Google Play Edition és a Developer Edition-ök már megkapták, a simára még várni kell, de valószínűleg nem annyira sokat.

2014. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tujám nincs, csak egy fekete HTC One-om, amit májusban vettem Hollandiában. December eleje óta KitKat van rajta, CyanogenMod 11 formájában. Nyiss bootloadert, aztán told fel rá. Nem fogod megbánni :)
2014. jan. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Igen már gondolkodom egy ideje rajta. De én egyenlőre csak is root-olva láttam ilyet. Azt meg nem igen szeretném!
2014. jan. 18. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!