Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinál a Huawei g510esem...

Miért csinál a Huawei g510esem egy "thumbnails" nevű fájlt az SD kártyámra, ami 1,2GBot felvesz?

Figyelt kérdés

Kb július óta használom, és csak az utóbbi egy-két hónapban kezdte el ezt csinálni. Mindig kreál egy "thumbnails" nevű fájlt a képeknél (de nem ahol a DCIM van). Bocsi most nem tudom megnézni, mert nem tudok hozzácsatlakozni a telómhoz, de ha ez fontos, akkor később leírom.


Valaki tudja, hogy miért van ez, és hogyan tudnám leállítani? Próbáltam már letörölni, de abban a pillanatban, hogy vissakapcsolódik a kártya a mobilhoz, megint megteremtődik a fájl...


2014. jan. 15. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az természetes. A képek előnézete. Minél több képed van annál nagyobb lesz a mérete.
2014. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nem fájl, hanem mappa amiben az összes képedről van egy másolat. Minden androidos telefon csinál ilyet, állítólag a galéria képek miatt, ezt elkerülni nem tudod, maximum azzal, ha kimentesz néhány nem fontos képet gépre és törlöd a telefonból, így értelemszerűen kevesebb képről csinál másolatot ami kevesebb memóriát eszik.
2014. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Összesen kb 45 kép van a mobilomon, amikor 400 volt nem csinált ilyet egy jó ideig, de hirtelen megjelentek és azóta semmire sincs helyem... Van kb 30 zeném, 45 képem és egy pdf fájlom mobilon. És semmi más nem fér rá az SD kártyára mert emiatt a hülye fájl miatt...
2014. jan. 16. 03:25
 4/4 A kérdező kommentje:
És utolsó: az egy fájl. A mappában vannak picike képek, értem én, thumbnails, nem is foglalnak el sok helyet, aztán van egy 1.2 GBos fájl. Van ugye a DCIM (bocs tévedtem) abban benne a .thumbnails nevű mappa és abban van egy ".thumbdata3--1967290299" nevű fájl. És ez csinálja ki a mobilomat. Megint bocsánatot kérek, thumbdata a neve, rosszul emlékeztem.
2014. jan. 16. 03:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!