Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még Nokia Lumia 820-at...

Megéri még Nokia Lumia 820-at venni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a telefon, főleg az 1Gb ram és a wp8 miatt néztem ki, de Telenornál már kifutó termék, lehet már nem is kapok ott. Meg hát már régi telefon, és én most legalább 2-3 évre szeretnék telefont venni. Szerintetek megérné még nekem megvenni? Esetleg tudnátok ebben az árban valami újabb wp8-as telót? Válaszokat előre is köszönöm!
2014. jan. 15. 13:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve még annyit, hogy néztem a Lumia 625-öt is de abban csak 512mb ram van sajnos.
2014. jan. 15. 13:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neked megfelel és jó neked a wp8 nyugodtan vedd meg, sokkal jobb mint a 625.
2014. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A WP-nél nincs olyan, mint Androidnál, a legrégebbi WP8-as modell is ugyanúgy megkapja a frissítéseket, mint a legújabb! ;) Nyugodtan megveheted, nagyon jó kis készülék!
2014. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment mindenkinek a zöld kéz :)
2014. jan. 15. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!