Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Young. Mik a...

Samsung Galaxy Young. Mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Más néven S6310. Mik a tapasztalatok? Vice city,gta 3 menne rajta?

Elvileg 1 magos 1Ghz Cpu ja van,valamint 760 valamennyi ram asszem


Olvastam hogy Galaxy mini 2 en ment,és annak a paraméterei elvégre gyengébbek.


Ilyet akarok venni,lebeszélő bunkos kommenteket nem kérek kőszi.



2014. jan. 15. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még ha el is menne rajta valamelyik akkor is csak akadozva,de ezen nem kell csodálkozni mert egy alsó kategóriás mobil.
2014. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igazság szerint ugyan az a cpu és gpu páros van benne mint a Galaxy mini 2-ben csak itt több a ram. Szóval ez egy gyenge, alsókategóriás telefon. És egész biztos, hogy gyári körülmények között se ezen, se a mini 2-n nem futna egyik GTA játék se, ahhoz egy kicsit mókolni kellene a rendszerrel.

Olyan 25 körüli áron elfogadható telefon, fölötte már nem annyira.

2014. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre pedig a lebeszélő válasz a megfelelő, de ha ígyis-úgyis megveszed akkor mi a kérdés. Amúgy lehet h elindul a játék de sztem nem fogsz vele sokat játszani.
2014. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bunkó nem leszek, de le kell hogy beszéljelek róla. Ez egy régi telefon, és megjelenésekor is a leggyengébbek közt volt. Ja és a graf. gyorsító se a legjobb. A GTA akármelyik része felejtős mutatvány rajta. Max ha rootolod, overclock-olod legalább 1,5 ghz-ra (de ilyenkor sokkal kisebb lesz az üzemidő) és teszel rá egy miuit és egy ramtisztítót. Persze ez a három műveletből akármelyiket megcsinálod, akkor ugrik a gari.
2014. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Véleményeket kértem. És ezen kivül irthatok,véleményeket nem feltétlen kell a játékokrol irni. Mindent meghallgatok/elolvasok ami ezzel kapcsolatos.
2014. jan. 15. 16:03
 6/11 A kérdező kommentje:

De amugy meg totál nem értem.


Gta III Ajánlott gépigény

700 Mhz CPU

128 mb ram


Elvileg ennyit tudna ez a telefon is,akkor miért ne mehetne?

2014. jan. 15. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert nem a mennyiség a lényeg. Ez olyan mintha összehasonlítanál egy intel celeron és egy i7 3ghz-es processzort. Mindkettő sebessége ugyan annyi, de más a magokat száma, gyorsítótár stb
2014. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem is ilyen telóm van én rootoltattam a szolgáltatóval és utána leszettem egy progit,amivel az sdkártyát látja belső tárhelynek.De a lényeg én GTA San Andreast nyomom rajta akadozás nélkül!És van unroot és a gari ugyan úgy megmarad egyébként.
2014. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=l-6ugPo12HM Hát ha neked ez nem akadozás, akkor játsszál vele sokat !
2014. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti: irtam üzenetet.
2014. jan. 18. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!