Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akadozik a telefonom...

Miért akadozik a telefonom zenehallgatás közben?

Figyelt kérdés
Újonnan vásárolt samsung galaxy s3-m van, és teljesen jól működik mindenhogyan. De hogyha zenét hallgatok rajta, akkor néha gondol egyet, és fél-1 mp-eket akad. Ez mitől lehet? Nincs tele a telefon memóriája (6 gb szabad hely), és az sd kártyán is rengeteg hely van (12 gb).

2014. jan. 15. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami app visszafogja. Vírusirtót töröld ki aha van.
2014. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

alap appok vannak rajta, plusz amit én tettem rá:

buszmenetrend, instagram, viber, messenger, szókereső, temple run 2, 100 dors of revenge, facebook, hill climb racing, angry birds, tv sideview, baidu browser, mobogenie, adobe reader, stickman soccer, fifa 14, drop, sleep as android, angry birds space, angry birds go, run like hell, gravity defied, simpsons, német nagyszótár, az összes cut the rope, battery stats plus, shadow galaxy, cocktail mania, perfect piano, legyél te is milliomos, turbo fast, twitter.


de mivel nincs bekapcsolva akkor a netem, amikor zenét hallgatok, ezért nem tudom, hogy melyik appom fogná le az egészet, mikor mindenből mindig kilépek.

2014. jan. 15. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
De a memóriában benne maradhatnak. Használj clean mastert és ürítsd ki vele rendszeresen. Ha utána se lesz jó akkor esetleg még a kártyára gondolok,ha azon vannak a zenék.
2014. jan. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom. A zenék mindenhol vannak. Kártyán és telefonmemórián egyaránt.
2014. jan. 15. 15:02
 5/7 Brutyó László válasza:
Javaslom a Poweramp zenelejátszó letöltését....nekem bejött.Azóta nincs akadozás a zenéim lejátszásában.
2014. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem azt is. :)
2014. jan. 16. 16:05
 7/7 Konzol94 ***** válasza:
Heló. Nekem a 4.3as rendszer óta akad a zene lejátszás.
2014. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!