Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Lett egy kb 1 centis...

FONTOS! Lett egy kb 1 centis karc a Galaxy Note 2 telefonomora, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha beégetem a kijelzőt akkor elvileg megcsinálják és ezt csak az új képernyővel lehet megjavítani ugye?

Ilyen garanciára van szükség?:


[link]


Ilyenem van pontosan csak nincs kitöltve.

Az a probléma,hogy Romániában lakom és itt is vettem a telefont egy Notebookgsm nevű boltban és nem tudom,hogyha most felhívom a megadott telefonszámot akkor postán kell elküldenem a készüleket és visszaküldik majd,vagy személyesen kellene odavinni?

Fontos lenne!!Előre is köszi a válaszokat!



2014. jan. 15. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tanulj meg együtt élni vele,mert karcra nincs garancia. Beégetni meg nem tudod mert ez nem plazma.
2014. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nincs garancia a karcra azért akartam beégetni,pedig úgy hallottam be lehet az amoledeket.
2014. jan. 15. 15:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha pár hétig folyamatosan úgy hagyod, beég. Másképp felejtős.
2014. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Belehet bizony, nem is nagy mutatvány. Nesze neked amoled.

Ha a kijelzőt beégeted, lehet hogy csak a kijelzőt cserélik, és marad neked a karcos érintő.

Fóliát kell használni.

2014. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Note 2-nél elvileg az üveg is megy akkor a kukába, mert úgy rémlik, egybe vannak ragasztva.
2014. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Passzolom, ebayen láttam csak érintőt is, de szervízben gondolom egyben cserélik.
2014. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az akkor jó de ha a boltba viszem be akkor ott is elintézik nem?
2014. jan. 16. 08:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen boltba? Rendes szervizben nem csinálnak gányolást és az után gyártott sima üveg felrakását annak lehet csak nevezni,mert az nem fog úgy az érintésre reagálni ahogy kell,be fog porosodni alatta és le fog válni.
2014. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

notebookgsm nevű boltban vettem ahol vettem és adtak 24 hónap garanciát rá a boltból.Ja ide viszem a telefont mert beégett akkor pocsékul javítják meg?


van olyan garanciám amit linkeltem a samsungos de ha azt kell használni valaki elmondaná,hogy hogyan?fontos lenne!

2014. jan. 16. 09:27
 10/12 anonim ***** válasza:

1. még be sem sikerült égetned. Ne hidd hogy olyan könnyű...

2. még mielőtt nekiállsz valahogy ki kéne deríteni,hogy beégésre van e egyáltalán garancia

3. ha van akkor cserélik az egész kijelzőt,tehát nem gányolnak

2014. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!