Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3 vagy...

Samsung Galaxy Ace 3 vagy Sony Xperia L?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

szempontok:

kamera, gyorsaság(nem-e akadozik), akku(gyorsan merül?..), ár-érték arány


Köszi előre is!:)



2014. jan. 15. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, Ace 3-nál az LTE-s változatról van szó? Ha nem, akkor szóba sem jöhet, és mindenképp L.

Ha LTE, akkor már elég hasonló a kettő.

Hardveresen ugyanaz, szofteresen mindkettő Android 4.2.2, viszont az L kezelőfelülete szerintem jobban néz ki (de ez relatív), illetve jobban optimalizált (ez már objektív). Kijelzője is mindkettőnek szinte ugyanolyan, aksijuk is nagyjából ugyanakkora, így merülés szempontjából sem lehet nagy eltérés, és ahogy nézem áruk is elég hasonló.

Kamera terén Xperia L egyértelműen sokkal jobb, mondhatni ez az egyetlen jelentős eltérés.


Szóval mivel a két telefon szinte teljesen megegyezik, de kamera terén mindenképp az L a jobb, illetve a kicsit nagyobb kijelző is szerintem az L-nek előnye, ezért a helyedben azt venném.

2014. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Xperia L-t válazd, jobban jársz vele. :)
2014. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:) Még nem döntöttem.. ace 3 lányosabb lenne szerintem :D
2014. jan. 16. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
az ace3 pont olyan mint egy s3 mini. inkább a samsungot választanám. xperia l-re már úgy tudom nem jön frissítés, de az ace3-mon a samsung teszteli az android 4.4-et. ezt se vegyük fél vállról. xperia l-ben amúgy sincs LTE.
2014. jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszii:) végül az Ace 3-mat választottam :)
2014. jan. 18. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


Hol hallottal ilyen hulyeseget? Semmi alapja, valoszinuleg Xperia L-re is lesz 4.4, meg nincs bejelentve, de nagyobb a valoszinusege, mint hogy Ace 3-ra lesz.

Az LTE jogos, abban tenyleg az Ace 3 a jobb, de masban lb egy szinten van a ket telefon.

2014. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szabby488 válasza:
Bátran állithatom h ace 3.Egyik telom Ace 3 másik Xperia L.
2014. jún. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!