Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik gyártó a jobb: LG,...

Melyik gyártó a jobb: LG, Sony vagy Samsung?

Figyelt kérdés
Átlagban kérdezem. Esetleg van valami jobb ezeknél?

2014. jan. 15. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Átlagban mind1ik jó.
2014. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megválaszolni.Mind a 3 jelentős gyártó.Egyéni preferencia kérdése.Nálam a Samsung nagyon bevált de attól még nem lesz ez a legjobb.
2014. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mert olvastam egyik oldalon, hogy az lg szar telefonokat rak össze, egy másikon ugyanezt állították a samsung-ról, megint egy másikon a sony-ról

és megfogadtam hogy még egyszer nem veszek neve sincs telefont, amiről nem sokaknak van tapasztalata.

szóval akkor mind1 hogy melyik gyártótól nézek egyet

köszi a válaszokat :)

2014. jan. 15. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:

"olvastam egyik oldalon"

Jaj, már rosszul kezdődik.


Mindegyik jó, és mindegyik sz*r is egyben. Erre nem lehet válaszolni. Minden vállalatnak, gyártónak vannak jó és rossz termékei, marketingpolitikája, ügyfelekkel való kapcsolattartás szemlélete, stb. Egyéni döntés kérdése.


És hogy az oldalak mit írnak... nyilván egy olyan oldal, ami PÉLDÁUL 100% Sony párti, vagy esetleg a cikk írójának éppen Sonyja van, és mást nem is ismer, nem fogja azt írni, hogy hú a másik sokkal jobb. Mert ilyenek az emberek, egymást butítják.

2014. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

Nem lehet egyértelműen kijelenteni.

Szigirúan magánvélemény szerint miután a Sony megvette a mobiltelefóniában úttörő Ericssontt, így nála van az előny. Egyéb gyártók közül ott van a mobiltelefon atyja, a Motorola is. Volt még a Nokia, de az annyira külöb

n utakon jár, hogy kérdéses, mi lesz a sorsa...

2014. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!