Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5C vagy Sony Xperia Z?

Iphone 5C vagy Sony Xperia Z?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok és ez a két telefon tetszik.Sajnos nem tudok választani,úgyhogy pár vélemény jól jönne. :)

2014. jan. 15. 21:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

nekem az 5C-ben nem tetszik hogy ilyen műanyag az egész és mivel teljesen az 5 ezért inkább azt venném meg ha az iphone-t választanám. a Z-t már nem venném meg.

tehát én egy iphone 5-re szavazok.

2014. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sajnos az 5-öt nem tudom kedvezményesen megvenni,úgyhogy a két telefon közül kellene választanom.
2014. jan. 15. 21:30
 3/19 anonim ***** válasza:
53%

a kettő közül egyértelmű Z.

1. vízálló

2. jobban néz ki,és nem olyan unalmas a kezelőfelület(bár ez szubjektív)

3. erősebb vas,tv-hez lehet csatlakoztatni

4. nagyobb felbontás (1920x1080 full HD)

2014. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%

Egyértelmű, iPhone 5C. Nekem is iPhone 5-öm van, kezelő felülete tökéletes, iOS stabil, megbizható, gyönyörű, biztonságos (és meg sorolhatnám). Magáról a telefonról annyit hogy a letisztult, műanyag egyöntetű külső alatt acéllal megerősített keret biztosítja a szerkezet stabilitását.


A kamerájáról annyit hogy a 8 megapixeles iSight kamera bámulatos minőségben fotóz, többek között az ötelemű objektívnek köszönhetően.

Ezentúl ha 1080p HD-felbontásban veszel fel videót, az új, háromszoros zoom funkcióval sokkal jobban ráközelíthetsz a témára.


Hardver megbizható, soha nem fagy le a telefon, az A7 chip energiatakarékos, és gyors. A ram ugyan csak a kedvedben jár, és az akkuja kibír 10 ha pl zenét hallgatsz vagy videót nézel vagy jatszol stb.


Ha kérdésed van ezzel vagy bármi más Apple termékkel kapcsolatban nyugodtan irj privátban. WestEnd-i iStyle boltban dolgoztam. Mindent tudok róluk :)


(Ja, és az én iPhone-omon nincs semmi tok, fólia semmi. Rengetegszer esett már csempére itthon. Semmi baja nincs. Strapabíró kis mobil! Ha meg a víz alatt akarsz fotózgatni, menj be az iStyle-ba és végy 2.000Ft-ért egy vízhatlan tokot aztán merülj!)


További szép napot! :)

2014. jan. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
A pofám leszakad, hogy a sok laikus egy ájfont ajánl a Z helyett...
2014. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Egyérzelműen Z.
2014. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Mi az hogy laikus? Már ne haragudj, de Apple boltban dolgoztam. Csak tudom hogy mit rejtenek. Emelt szintű oktatáson kellett átesnem, hogy egy olyan helyen dolgozhassak. Szerintem inkább te vagy a hozzá nem értő :)
2014. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
bocs, akkor helyesbítek. nem laikus, hanem elfogult ;)
2014. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Apple boltban bárki dolgozhat. Hardver tervezéssel nem foglalkozhat bárki. Ennek tükrében szavazok a Z-re.
2014. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt fejezzük be! (iStyle-os vagyok) Nincs értelme vitázni. Te Sony-s, én Apple-ös. Kérdező: Válaszd azt, amelyik neked tetszik. Amelyik megfelelnek az elvárásaidnak. :) Lehet hogy elfogult vagyok, (nem tagadom) de ez nekem pozitívum. Te (Sony-s) lehet hogy a Z vél vagy elfogult. Bár ezt nem állítom! Lehet hogy egy iC nem haladja meg a Z teljesítményét, de az én iPhone 5-öm helyett (árából) vehettem volna egy Galaxy S4-et. De minek ha nem tetszik? Minek a tisztába vagyok azzal hogy többet tud nála? Nekem az iPhone-om tökéletesen illeszkedik a személyiségemhez. Nem akad, nem kapcsol ki, jól fényképez, (ha a 2 telefont használom és nem ismerem a hardvert, a büdös életbe nem mondom meg, melyik a jobb. (Elnézést a csúnya szóért.)) Csak arra szerettem volna ezzel a pár sorral utalni, hogy nem ismerünk kérdező. Nem tudjuk neked mi a jó, és mi a dizájnos. Segítséget adunk, de dönteni neked kell! :) További szép napot!
2014. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!