Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem sikerült a rootolás mit...

Nem sikerült a rootolás mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ki akartam rootolni az SGS3 telefonomat.

Egy videó alapján próbáltam meg : http://www.youtube.com/watch?v=qF2mt7Trlx0

Az a helyzet hogy a weboldalról ahol a fájlt le kellett tölteni ott nem a CF-root 6.4-et hanem a CF-AutoRoot-ot töltöttem le.

Megcsináltam mindent amit kellett és amikor rebootolt a telefon akkor egy zöld android alatt azt írja ki hogy

"Downloading...

Do not turn off target!!"

Már jó ideje várok rá.

És nem hajlandó továbbmenni bármit is nyomok.

Wifi nem maradt bekapcsolva (mobilnet sem) szóval nem értem hogy honnan akar letölteni.

Ha valaki tudja hogy mit kell tenni ahhoz hogy visszaálljon, legyen szíves kommentet írni. Köszönöm



2014. jan. 15. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Tartsd a bekapcsoló gombot amíg újra nem indul.
2014. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cwm recovery megy?Hangerő fel+home+bekapcs

mert lehet romot is kell flashelned.Download mód egy állapot az csak akkor változik ha csinálsz is valamit pl odinnal romot flashelsz és elkészül amúgy nem

2014. jan. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Romcserénél ez a hosszú töltés normális lenne, na de egy szimpla rootnál?

Nem lehet hogy kihúztad és nem lett volna szabad kihúzni?

(sztem ez a legvalószínűbb)

Akkor aksi ki-be, aztán újraindul vagy sem :/

Szerencse kérdése.

2014. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!