Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem jön a kód sms-ben a...

Ha nem jön a kód sms-ben a Viber letöltése után, akkor mi a teendő? Nagyon sűrgős!

Figyelt kérdés

Le kellett törölni a telefonomról a Viber alkalmazást, aztán amikor újra fel akartam tölteni, nem sikerült, mert nem érkezett meg az sms kód.

Hagytam már egy napot "pihenni", de ez sem segített. Sokszor próbáltam már letölteni, de hiába.

Samsung s2.


2014. jan. 15. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Felajánlja a program, hogy böngészőben nézd meg a kódot egy linken keresztül
2014. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ajánlotta fel :(. Ez angolul van?
2014. jan. 15. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
SMS nem az app letöltésénél jön, hanem a regisztrálásnál.
2014. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A letöltés sikerül, csak nem tudok regisztrálni, így pedig nem használható!

Segítsetek kérlek!!!!!!!

2014. jan. 16. 07:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már pontosan de ugyan ez volt nekem és felajánlotta, hogy böngészőben nézzem meg a kódot egy linken. Egy éve volt kb nem tudom visszaidézni, használd kicsit a googlet
2014. jan. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én úgy emlékszem nekem sem sikerült de a barátnőm telefonszámára küldtük és sikerült!!Írj be más telószámot!!
2014. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne add meg más telefonszámát mivel a viber az alapján azonosít, így viberen azt a telószámot kell majd hívniuk hogy neked csörögjön!


A megoldás: próbáld meg úgy hogy letörlöd a viber adatait a beállítások/alkalmazások/alkalmazások kezelése/Viber alatt

2014. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig én is más számát adtam meg és mégis nekem csörög a viber hívás!!!
2014. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!