Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van mozgó GIF kiterj. Háttérké...

Van mozgó GIF kiterj. Háttérképem, de nem tudom androidos telefonra rátenni úgy, hogy mozogjon. Tudtok esetleg valami programot, vagy hogy milyen kiterjesztésre formáljam át, hogy mozgó háttér legyen belőle a telefon szerint is? :-D

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 22:15
 1/3 Wadmalac ***** válasza:
2014. jan. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Már csak azt nem tudom, hogy azt be tudom e állítani, hogy ne bontsa szét a képet a 3 kijelzőre, hanem ugyanazt a képet adja be 3x?! Ebben tudnál segíteni?
2014. jan. 25. 11:45
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Na ez már nehezebb téma, ilyen alapbeállítást az android romok alapból nem tudnak.

Esetlegesen letiltható a háttérkép görgetése, akkor egy képernyőnyi alap háttered van és csak az ikonok gurulnak rajta.

Bizonyos szempontokból én a 4.2 és 4.3 romokat visszalépésnek érzem, legalábbis a Sony romjaiból hiányzik jópár dolog, amit a 4.1 tudott.

Pl. ez a háttérkép-görgetés tiltás is hiányzik.

Ezen két módon lehet segíteni:

1. keresel olyan launchert, ami tudja

2. egy jó főzött rom

2014. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!