Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Újra akartam szóftverelni a...

Sofioane kérdése:

Újra akartam szóftverelni a tellom és sehogyse tudom, többit lent valami nem jó?

Figyelt kérdés

Újra akkartam szóftverelni a LG optimus 4x HD -telefonom. Android 4-1-2 van rajta meg van a szóftver is meg minden de sehogyse tudom a ClockWorkMod recovery-t fel használni egy normális progit nem találok.. fel raktam egyet és rá menntem a ˇÚjraindítás Recovery modba hangerő lefele bekapcsolás gomb.. de ugyan ugy a sajátja volt.. és így nem tudok újra szoftvereni.. és probáltam mást is és egyiknél mikor újra indítottam és hangerőlefele bekapcs gombott nyomtam kí írta ez


[LGE_Security] ERROR : boot image signature

[LGE_Securiy]5 Seconds after Power is turned of for battery saving

ha jól tudom akkor azért mert a Bootloader Lock.. lett . és a tellom bese akar most indulni most szóftverem újra a gyáriszóft verét.. roottóltam a tellot minden de a szóftver sehogyse jőn össze hogy fel rakjam.. Jelly Bean 4.0.4 et.. valaki esetleg ebbe a Recovery be tudna segiteni hogy lenne a jó????


2014. jan. 16. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem itt kérdez meg a srácokat.


[link]

2014. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!