Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb?

Melyik telefon a jobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd egy új telót, de nem tusom hogy milyet? Sony-t , Nokia-t vagy Samsung-ot? Melyik lenne a jobb választás és miért?

2014. jan. 16. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyiért?
2014. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Sony vagy Nokia.

Samsung szoftveresen elég nagy kuka.

Sony és Nokia jó minden szempontból, ár/érték arány, szoftver, hardver, anyagminőség, minden rendben van velük, csak egyik Androidos, másik WP-s, mindkettő jó, amelyik tetszik azt vedd.

2014. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ennyi infóval ne várd el, h tudjunk válaszolni.

Ár, használati igények?

2014. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát nem túl drágára gondoltam és mivel tini vagyok olyanra gondoltam amit minden nap tudok használni, netezésre, játékokra, zenehallgatásra használnám legfőképp. olyasmi kéne aminek nagy a memóriája, mert most ami van nekem az elég gyenge. és ha nem samsung, akkor nokia vagy sony? és azokból is melyik?
2014. jan. 16. 17:37
 5/11 A kérdező kommentje:
olyat szeretnék aminek van vakuja és első kamerája
2014. jan. 16. 17:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát nokiánál már a lumia 520 is egy nagyon jó kis teló. Netre, facebookra, filmezésre, zenére, és játékra tökéletes. Olyan árban androidot futtatóak sokkal lassabbak, és fagynak. A játékok terén meg nyilván egy androidra több van, mint windows phonera, ez a te döntésed, mennyire fontos.
2014. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mennyi az a nem túl drága b+? 20 ezer vagy 60 ezer? Mert nagyon nem mindegy. Androidból Xperia L kb 48 ezer, Nokiából Lumia 620 ami hasonló árú. Szerintem ez nem túl drága, de azt honnan kéne tudnunk hogy neked mennyi a nem túl drága? Ha mondanák konkrét összeget, meg tudnánk mondani hogy annyiért mi a legjobb.
2014. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

jól van, ezer bocsánat, de szerintem ezt normálisan is meg lehet kérdezni

hát 30-40 ezer FT körül, még esetleg 50 ezer, de az is csak akkor ha jobb nem lenne

2014. jan. 17. 13:43
 9/11 anonim ***** válasza:
ha mindenképp sony akkorsztem ennyiért csak sony xperia e, miro van meg tipo (mindeggyik egész jó) ha sztem a legjobb az e ezek közül de ha a legolcsóbbat akarod akkor tipo ésjó (haveromnak olyan van és egész jó vagy ha többet költesz rá sony xperia m nokia megennyiért lumia 620 ha játszani akarsz nem annyira jó meg én azért nem akarnák mert szeretem ha pl a csajom a háttérkép is pl fb messenger vagy akármijáték ott van közbe tom nézni :) lumia meg csak be írod a kódot (alapból 1234) addig ott van a kép és kész.
2014. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó vok úgy értettem a példánál hogy az android-ál van háttér meg amit írta, ;)
2014. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!