Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3 vélemény?

Samsung Galaxy Ace 3 vélemény?

Figyelt kérdés

Természetesen az LTE-s változatról van szó. :)


Köszi!



2014. jan. 17. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Röviden: jó


Hosszabban: Xperia L az "ellenfele" kb vele van egy árkategóriában, és tudásra is nagyon megegyezőek.

Papíron nem is nagyon van lényeges különbség, kis eltérések vannak, de azokat nem is érdemes megemlíteni. Ami nagyobb eltérés, hogy az L-ben 8 megapixeles kamera van, míg az Ace 3-ban 5, és igaz, hogy nem csak a megapixel számít, viszont az L-ben ténylegesen jobb is a kamera minősége.

Meg 0,3"-es nagyobb a kijelzője, nem hatalmas eltérés, de szerintem jobb ez a kicsivel nagyobb kijelző.


Szóval papíron nincs túl nagy eltérés, max ha sokat fotózol akkor érdemes az L-t venni eddig.


Szoftveresen mindkettő Android 4.2.2-n van jelenleg, viszont a Sony és a Samsung kezelőfelülete teljesen más.

Sony-é jól van optimalizálva, nem akad, szerintem szép is, de ez relatív, a Sony-s alkalmazások pedig elég jóra sikerültek (Walkman, TrackID, stb).


Amit a Samsung a TouchWiz-zel művelt az Androiddal az meg szerintem szörnyű. Kinézete nagyon ronda (szintén relatív, ha neked bejön, akkor hajrá), és teljesítményre sem olyan jó. Nem fog folyton akadni, de szerintem eléggé úgy érződik, hogy a telefon hardveresen többre lenne képes.

De a legnagyobb baj igazából a kinézete, ha azzal nincs bajod, akkor nyugodtan vedd meg.

2014. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, ment a zöld jelecske:) A kinézetével igazából nincs bajom. Szerintem lányosabb kicsit mint a Sony Xperia L:)
2014. jan. 17. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, de ha lány vagy attól még az L sem annyira férfias, hogy ez miatt ne vedd meg. De ha amúgy is tetszik az Ace 3, akkor vedd azt (viszont 55k-nál többet nem ér meg, ha ennél drágábban láttad akkor nézz meg egy másik boltot).
2014. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
50k körül vennénk. Köszi a segítséget!:)
2014. jan. 17. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!